Інверторний бензиновий генератор Bass Polska BP-5047 3,8 кВт Опис Інверторний бензиновий генератор Bass Polska BP-5047 3,8 кВт дає змогу забезпечити резервне електропостачання різних побутових об'єктів у разі аварійного вимкнення електрики. Генератор виробляється в Польщі. Основні переваги: Є одна однофазна розетка 220 Вольт. USB-A виходи для підзаряджання різних ґаджетів (смартфонів, планшетів та інших). Є перемикач для активації економного режиму роботи (знижується не тільки рівень споживання палива, але й потужність). Потужний (7.5 к. с.) 4-тактний бензиновий двигун із ручним стартером. Застосування інверторного генератора Bass Polska BP-5047 Інверторний генератор здатний забезпечити резервне електропостачання приватного будинку, офісу, ресторану та магазину. Не рекомендується використовувати генератор у квартирах. Потужність генератора під час роботи в номінальному режимі становить 3500 Вт і до 3800 Вт під максимальним навантаженням (краткочасно). Виробник рекомендує використовувати як паливо для двигуна бензин АІ-95. Особливості інверторного генератора Bass Polska BP-5047: Інверторна технологія. Інверторна технологія роботи генератора дає змогу отримати на виході електричний струм із чистою синусоїдою. Регулювання обертів двигуна. Технологія Smart Throttle дає змогу контролювати частоту обертів двигуна залежно від поточного навантаження (дає змогу знизити рівень споживання палива). Бренд Bass Polska Компанія Bass Polska була заснована в Польщі, розробляє та виробляє електричні генератори, різного будівельного та пневматичного інструменту, деяких різновидів станків. Продукція вирізняється низькою ціною і водночас має досить непогану якість. Купуючи інверторний генератор бренда Bass Polska нашої компанії, Ви гарантовано отримуєте тільки оригінальний товар Комплектація: інверторний генератор Bass Polska BP-5047, гарантійний талон, посібник з експлуатації, паковання. У нашому каталозі представлені інверторні генератори від провідних виробників зі світовим ім'ям!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bass Polska |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна потужність | 3.8 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 3.5 кВт |
| Підключення пристрою | Розетка AC 230В |
| Стан | Новий |
| Термін служби | 10 років |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Час безперервної роботи | 10 годин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Акумулятор в комплекті | Ні |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Захисний кожух | Так |
| Лічильник мотогодин | Ні |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Ручка для перенесення | Так |
| Рівень шуму | 69 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 45 кг |
| Висота | 600 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Марка двигуна | Euro-V |
| Об'єм двигуна | 213 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 13 л |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Споживання палива | 1.1 л/год |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 999 ₴











