Бензиновий генератор GREENMAX MB6500EB3 5.0/5.5 кВт трифазний, з електрозапуском — це високоефективне резервне джерело живлення, розроблене для забезпечення стабільного енергопостачання. З номінальною потужністю 5.0 кВт і максимальною 5.5 кВт цей генератор здатний задовольнити найвищі вимоги до енергопостачання. Цей бензиновий генератор приводиться в дію потужним одноциліндровим 4-тактним двигуном із потрібним повітряним охолодженням і верхнім розташуванням циліндрів. Модель двигуна GM188F (13HP) з об'ємом 389 см3 гарантує надійну роботу. GREENMAX MB6500EB3 обладнаний ручним і електричним запуском, що забезпечує легкість використання. Паливний бак на 25 літрів дає змогу генератору працювати до 10 годин без перерви. З мінімальним споживанням палива 0,313 л/кВ ⁇ год, ця модель економічно ефективна. Цей бензиновий генератор забезпечує стабільне енергопостачання з напругою 220 В/380 В. На відміну від інших моделей, GREENMAX MB6500EB3 не має системи автоматичного запуску (АВР), але комплектується акумулятором для збільшення продуктивності. З габаритами 815x525x545 мм і вагою 82 кг, GREENMAX MB6500EB3 легко вміститься в будь-якому просторі та легко транспортується. Купуйте генератор GREENMAX MB6500EB3, щоб завжди мати надійне джерело енергії!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 3 |
| Напруга | 380 В |
| Стан | Новий |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 5 |
| Додаткові характеристики | |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Захисний кожух | Ні |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електростартер |
| Ручка для перенесення | Так |
| Рівень шуму | 74 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 82 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Двигун | |
| Марка двигуна | GM188F |
| Об'єм двигуна | 389 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Потужність двигуна | 13 к. с. |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Споживання палива | 0.313 л/год |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час безперервної роботи | 10 |
| Длина | 55 см |
| Кількість коліщаток | 2 шт. |
| Максимальна потужність | 5.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 499 ₴





