Двошаровий намет Tramp Lite Hurricane UTLT-042 з внутрішнім тентом із сітки й одним входом.
Призначена для легких туристичних і велосипедних походів у літню пору.
Особливості:
Усі шви проклеєні.
Вхід у спальне відділення продубльований москітною сіткою.
Характеристики:
- Тент: 100% поліестер 75D190T RipStop, PU 3000 мм ст.
- Внутрішній намет: 100% повітропроникний поліестер
- Дно: 100% поліестер 75D190T 5000 мм в. ст.
- Каркас Tramp Lite Hurricane: фіберглас, 7,9 мм
- Вага: 1,7 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Оливковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| kolichestvoMest | 1-месна |
| sezonnost | весна - лето |
| ves | 2 кг |
| vesPalatki | 2,1 кг |
| vmestimost | 1 |
| vodonepronicaemostDna | 10 000 мм в ст. |
| vodonepronicaemostTenta | 4000 мм в ст. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 790 ₴








