Міцна конструкція та висока якість матеріалів роблять цю модель крісла максимально комфортною. У складеному вигляді зручна під час транспортування. Крісло легко і швидко розкладається і збирається. Габаритні розміри в складеному вигляді 75х59х20 см. Ширина посадкового місця 50 см, глибина 45 см. Висота спинки 62 см. Висота від землі до посадкового місця регулюється в діапазоні 35-50 см. Вага крісла 6,7 кг. Завдяки регульованій спинці та підлокітникам ви можете підібрати найкраще положення для тіла. Кожна ніжка має окрему регуляцію висоти, що дуже зручно при використанні крісла на нерівній поверхні. А широкі п'ять ніжок запобігають просіданню на м'якому грунті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Novator |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 6.7 кг |
| Регульовані опори | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Крісла |
| Висота сидіння максимальна | 50 см |
| Висота сидіння мінімальна | 35 см |
| Висота спинки | 62 см |
| Глибина | 45 см |
| Колір | Гірчично-зелений |
| Максимальне навантаження | до 120 кг |
| Матеріал каркаса | Сталь |
| Матеріал конструкції | Оксфорд 1200D |
| Розміри | 75 х 59 х 20 см |
| Регулювання нахилу спинки | Да |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Ширина | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 699 ₴











