
Лодочный электромотор Haibo P70/54 c GPS якорем
60 226 ₴
- В наличии
- Код: P70/54
+380 (63) 199-18-33
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Лодочный электромотор Haibo P70/54 c GPS якорем
| Модель | iPenguin P70 GPS |
| Напруга (В) | 12 В |
| Максимальна тяга (фунти) | 70 фунтів |
| Макс. оберти в хвилину | 1650 |
| Швидкість | ЗМІННА |
| Довжина валу (дюйми) | 138/183 см |
| Стінка валу | 4.25 мм |
| Діаметр валу | 1.2 дюйми/30 мм |
| Середній номінальний струм при повному навантаженні (А/година) | 25 AMP |
| Макс. номінальний струм при повному навантаженні (А/година) | 45 AMP |
| Макс. потужність | 450 Вт |
| Гвинт | 3 леза-незацепляйки (крок 94 мм) |
| Пульт дистанційного управління | цифровий FOB |
| Педальне управління | опція |
| Кріплення | кріплення на носу ХВ кронштейн |
| Калібр проволоки | 10AWG |
| Батарея | 12 В морська батарея глибокого заряду |
| Мін. рекомендований розмір батареї | 80 – 120 АМР в годину ** |
| Розмір човна | до 500 кг |
| Вага мотору | 21 кг |
Гарантия 2 года!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HAIBO |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 15 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип двигателя | Электромотор |
Информация для заказа
- Цена: 60 226 ₴








