Генератор ГАЗ/бензиновий GREENMAX MB6500EB3 5.0/5.5 кВт з електричним стартером — чудовий вибір для забезпечення електричною енергією вдома та прилеглої до нього території, дачі, а також невеликого складського приміщення. Цей силовий агрегат можна використовувати як основне або аварійне джерело електроживлення в тій місцевості, де випадки перебоїв із забезпеченням електроенергії або стаціонарна електромережа немає як такої. Характеристики: Потужність номінальна, кВт 5,0 Потужність максимальна, кВт 5,5 Робочий об'єм двигуна, см 389 Тип палива бензин/газ Тип запуску ручної/електро Модель двигуна (л.с) GM188F (13HP) Тип охолодження повітряної Місткості паливного бака, л 25 Кількість фаз 3 Наявність акумулятора да Напруга, 220/380 Тип двигуна Одноциліндровий, 4-тактний, з примусовим повітряним охолодженням, з верхнім розташуванням циліндрів Акумулятор у комплекті да Ємність оливи (л) 1,1 Ємність паливного бака (л) 25 Система автоматичного запуску (АВР) немає безперервного часу роботи (год) 10 Мінімальна витрата палива (л/кВ·год) 0,313 Габаритні розміри (ДхШхВ), мм 815x525x545 Маса, кг 82
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 3 |
| Напруга | 380 В |
| Стан | Новий |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Газ/Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 5 |
| Додаткові характеристики | |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Захисний кожух | Ні |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електростартер |
| Ручка для перенесення | Так |
| Рівень шуму | 74 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 82 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Двигун | |
| Марка двигуна | GM188F |
| Об'єм двигуна | 389 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Потужність двигуна | 13 к. с. |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Споживання палива | 0.313 л/год |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час безперервної роботи | 10 |
| Длина | 55 см |
| Кількість коліщаток | 2 шт. |
| Максимальна потужність | 5.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 299 ₴





