Намет Tramp Stalker 2 (v2) TRT-075
Намет Tramp Stalker 2 (v2) Універсальний намет Tramp Stalker 3 V2. Тридугова модель конструкції напівсфера з просторим тамбуром, двома входами та снігозахистом по периметру зовнішнього тента. Дуги з алюмінію. Час використання:весна, літо, осінь тарання зима. Призначення:піший і гірський туризм. Особливості: - алюмінієвий каркас - захисний клапан для захистувід снігу,дощу і вітру - 2 входиі 1 тамбур, входи внутрішнього намету продубльованімоскітноюсіткою - двошарова конструкція - зовнішній тент намета стійкий до ультрафіолетових променів - зовнішній тент має просочення, що затримує розповсюдження полум`я - великий місткий тамбур - два вентиляційних клапана - всішвипроклеєні Характеристики: Тип: Універсальний намет Кількістьмісць: 2+ Вага намета: 3.9кг Розміри: 210 х 300 х 120 см Кількість входів: 2 Матеріал каркаса: Alu 7006, 8.5 мм Матеріал дна: 100% Polyester 75D/190T 8000 мм в. ст. Матеріал тента: 100% Polyester 75D/190T RipStop 6000 мм в. ст. Матеріал внутрішнього намета: 100% диха
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tramp |
| Пользовательские характеристики | |
| karkas | Алюминий 8,5мм |
| kolichestvoMest | 2-містна |
| materialKarkasu | Алюміній |
| naznachenie | Піший та гірський туризм, Піший та гірський туризм, Піший та гірський туризм |
| osobennosti | Снежная юбка |
| raspolozhenieKarkasa | Внутрішнє |
| sezonnost | весна - літо - осінь |
| ves | 3.9 кг |
| vesPalatki | 3-4 кг |
| vmestimost | 2+1 |
| vodonepronicaemostDna | 8000 мм в ст |
| vodonepronicaemostTenta | 6000 мм в ст |
| Код Розетка | 215257381 |
| Кратність в коробці | 4 |
Информация для заказа
- Цена: 7 870 ₴



